Bosch-asiantuntijat palveluksessasi

Teemu Korpela

Maajohtaja

Teemu Korpela aloitti maajohtajana 26.7.

 

puh. 010 4808 233
mobile 040 185 4267
teemu.korpela@fi.bosch.com

Pasi Ervasti

Avainasiakaspäällikkö

Avainasiakaspäällikkö, Pohjois-Suomi

Lämpöpumppuala kiinnostaa Pasi Ervastia lähes 20 vuoden jälkeenkin. Hän miettii ja luo uusia toiminta- ja myyntitapoja sekä tarjoaa parhaat eväät Bosch jälleenmyyjillemme.

 

puh. 010 4808 614
mobile 050 304 3688
pasi.ervasti@fi.bosch.com

 

Mika Nyström

Tuotepäällikkö

 

puh. 010 4808 625
mobile 050 575 5695
mika.nystrom@fi.bosch.com

Mikko Ranta

Avainasiakaspäällikkö, Itä-Suomi ja Etelä-Suomi

 

puh.050 577 5953

mikko.ranta@fi.bosch.com

 

Joakim Broman

Avainasiakaspäällikkö, Länsi-Suomi

 

puh.050 402 8877

joakim.broman@fi.bosch.com

 

Heidi Hartonen

Markkinointikoordinaattori

Heidi Hartonen Vastaa Boschin markkinoinnin suunnittelusta ja toteutuksesta sekä nettisivuista. Yhdessä alue-edustajien kanssa hän avustaa jälleenmyyjiä paikallismarkkinoinnissa.

 

puh. 010 4808 491
mobile 050 415 6080
heidi.hartonen@fi.bosch.com

Harri Harman

Controller

Controllerina Harri on toiminut kesästä 2021 alkaen.

 

puh. 010 4808358
mobile -
harri.harman@fi.bosch.com

 

Ville Hell

Huoltopäällikkö

Ville Hell toimii huoltopäällikkönä Vantaan toimipisteellämme.

 

puh. -
mobile -
boschhuolto@fi.bosch.com

Henrik Packalen

Huoltoneuvoja

Henrik Packalen vastailee asentajien kysymyksiin Vantaan toimipisteellämme.

 

puh. -

boschhuolto@fi.bosch.com

 

Jyrki Riihinen

Tekninen asiantuntija

Jyrki Riihinen vastailee asentajien kysymyksiin Vantaan toimipisteellämme.

 

puh.010 4808 299

boschhuolto@fi.bosch.com

 

Nina Kuronen

Sales Coordinator

Nina vastaa tilausten käsittelystä toimipisteellämme Vantaalla. Varaosatilaukset tulee lähettää osoitteeseen boschhuolto@fi.bosch.com.

 

puh. 010 4808 622

boschtilaukset@fi.bosch.com