Bosch-asiantuntijat palveluksessasi

Alla tiimimme tiedot ja myyntimme yhteystiedot. 

Yhteinen sähköpostiosoitteemme, jolla tavoitat tiimimme: boschmyynti@fi.bosch.com.

Pasi Ervasti

Avainasiakaspäällikkö Pohjois-Suomi

 

puh. 010 4808 614
mobile 050 304 3688
pasi.ervasti@fi.bosch.com

Joakim Broman

Avainasiakaspäällikkö, Länsi-Suomi

 

puh. 010 4808 376
mobile 050 402 8877
joakim.broman@fi.bosch.com

 

Mikko Ranta

Avainasiakaspäällikkö Itä- ja Etelä-Suomi

 

puh. 010 4808 320
mobile 050 577 5953
mikko.ranta@fi.bosch.com

Antti Leppänen

Avainasiakaspäällikkö, Suurten kiinteistöjen maalämpöpumput

 

puh. 010 4808 390
mobile 050 449 9244
antti.leppanen@fi.bosch.com

 

Mika Nyström

Tuotepäällikkö & sisämyynti

 

puh. 010 4808 625
mobile 050 575 5695
mika.nystroem@fi.bosch.com

Teemu Korpela

Maajohtaja

 

puh. 010 4808 367
mobile 040 185 4267
teemu.korpela@fi.bosch.com

 

Heidi Hartonen

Markkinointikoordinaattori

 

puh. 010 4808 491
mobile 050 415 6080
heidi.hartonen@fi.bosch.com

Harri Harman

Controller

 

puh. 010 4808 358

harri.harman@fi.bosch.com

 

Nina Kuronen

Logistiikkakoordinaattori

 

puh. 010 4808 622

boschtilaukset@fi.bosch.com

Ville Hell

Huoltopäällikkö

 



 

Jyrki Riihinen

Tekninen asiantuntija

 



Kenneth Avonius

Huoltoneuvoja

 



 

Niklas Rautelin

Huollon koordinaattori